Putovanie 2022 s bl. Pier Giorgom Frassatim z Drábska do Revúcej.

🦶 Aj takéto boli kroky ADOMáckych pútnikov, ktorí putovali od sv. Tomáša z Košíc k sv. Dominikovi do Zvolena 🦶🙏😊😉 👇
🔴🎥📺🎤🎬

Na ADOMe sa rodia malí či veľkí kazatelia 💭. Každé ADOMácke kázanie ich vedie k hlbšiemu štúdiu, zamýšľaniu sa a k odovzdávaniu seba a svojich poznatkov druhým 🤓. Započúvajte sa do katechézy o sv. Jozefovi, ktorú si pre birmovancov pripravil ADOMák Šebko 😊😉.

Milí naši, ADOM Vám všetkým praje krásny a požehnaný rok 2021 🙏😇😉😊.
…krátky pozdrav ako aj milé spomienky na rok 2020 si môžete pozrieť vo videjku 😍🙃.

Krátku reportáž o tom, ako to na Pustom Dvore vyzeralo od 24. do 30. 2020 augusta, počas Letnej dominikánskej školy, opäť priniesla TV Lux. V uvedenom linku si nastavte čas 3:30 … 😉

ADOM-áci zorganizovali tábor pre deti 6. – 9. ročníka ZŠ aj po druhýkrát. Nezabudnuteľnú veselú atmosféru Vám priblíži aj toto milé videjko :)…

TV Lux so svojou kamerou zavítala aj na stretnutie stredoškolákov, ktoré sa konalo 24. – 26. januára 2020. Reportáž si môžete pozrieť na tomto linku (03:42).

Krátku reportáž zo stretnutia vysokoškolákov, ktoré sa uskutočnilo 8. – 10. novembra 2019 na Ábelovej, pripravila aj TV Lux. Ak ste si ju ešte nepozreli, neváhajte! (2:18)

Ponúkame vám krátky zostrih zo stretnutia vysokoškolákov v septembri 2019.

Na tomto linku nájdete reportáž TV Lux z Tábora so sv. Dominikom (12:54).

Takto to vyzeralo v lete 2019 na PUTOVANÍ ZA POŽEHNANÍM. Naše kroky viedli z Kežmarku na Červený Kláštor a na tejto ceste bol naším sprievodcom patriarcha Jakub.

V júli 2017 sme putovali z Oravského Podzámku do Žiliny. Spolu s nami putovala aj Mária Magdaléna.

V auguste 2016 mali stredoškoláci možnosť stráviť týždeň na Ábelovej, kde bol pre nich pripravený zaujímavý program, vďaka ktorému mohli mnoho načerpať, rozšíriť svoje obzory a taktiež sa aj spoločne zabaviť.

Aj takto sme sa mali na putovaní a SDM v Krakove. Tieto fotografie vám určite aspoň trošku priblížia krásnu a nezabudnuteľnú atmosféru.

Video z nášho prvého putovania, ktorého vyvrcholením bola účasť na Svetových dňoch mládeže v Krakove.