OZNAMY NA 3. PÔSTNU NEDEĽU

Liturgický kalendár

Nedeľa

19. marca

4. PÔSTNA NEDEĽA

Rôzne

Slávnosť sv. Jozefa sa presúva  z nedele 19. marca  na pondelok 20. marca.

V pracovných dňoch pôstneho obdobia okrem piatku vás pozývame na adorácie pred vystavenou sviatosťou oltárnou. Adorácia bude začínať o 16:00 hod. a bude trvať do začiatku sv. omše.

V piatok 17. marca o 16:45 vás pozývame na pobožnosť krížovej cesty, ktorú  sa budú modliť  členovia tretieho radu sv. Dominika.

Na budúcu sobotu 18. júna vás srdečne pozývame na mariánsku sobotu, ktorá sa bude niesť v duchu zamyslenia nad štvrtým tajomstvom slávnostného ruženca: Nanebovzatie Panny Márie. Program začína o 10:00 hod. modlitbou ruženca a duchovným príhovorom P. Jakuba Mišča, OP. Zakončený bude sv. omšou o 12:15 hod. a po nej adoráciou.

V dňoch 14.-16. apríla pozývame mužov vo veku 18 – 35 rokov, ktorí hľadajú povolanie na víkend do kláštora bratov v Košiciach. Téma stretnutia bude formou Ježišových slov z Jánovho evanjelia: “ Poďte a uvidíte”. Bližšie informácie nájdete na výveske a na stranke www. dominikáni. sk. 

Vo štvrtok 16. marca  o 19:00 pokračujú  Biblické večery v Katolickom kruhu na ulici Alžbetina 14. Prednášku bude mať  Juraj Fénik  na tému: “Opis Ježišovej smrti v evanjeliach”.

Pokiaľ ste sa rozhodli pomôcť nášmu kostolu v týchto neľahkých časoch, môžete svoj finančný dar vložiť do pokladničiek v stĺpoch  pri východe z kostola. Za vašu štedrosť Vám úprimne ďakujeme.